Loader

İkinci El Araç Garantisinin Son Durumu Nedir

İkinci El Araç Garantisi piyasayı sallamış durumda.

ikinci el araç garantisi galericileri endişelendirmiş gibi gözüküyor. Galericiler sattıkları arabaların garantisini nasıl vereceklerinin peşinde düşmüşler. Diğer taraftan alıcıyı çok sevindiren bir haber olmakla beraber bizimde gönlümüzde taht kurmuş bir kanun. Araç alırken , arızası var mı yok mu yada ekspertize güvenmeli miyiz gibi durumlarda artık içimiz rahat edecek.

 

ikinci-el-araç-garantisi

ikinci el araç garantisi bir çok kişinin , alıcının yada alıp satanlara ilaç gibi bir kanun. Peki bu kanun ne zaman yürürlülükte olacak ?

İkinci el araç garantisi ne zaman yürürlülükte ?

Bakan Tüfenkci: “İkinci El Araç Düzenlememizi Bitirdik ve Başbakanlığa Gönderdik” diye açıklamada bulundu. Özellikle ikinci el araç piyasasının düzenlenmesi noktasında bu mesleği yapan komisyoncuların, galericilerin belli nitelikte olmasını, her önüne gelenin bu işi yapmamasını istiyoruz diye sözlerine devam eden tüfenkci, bizce emlak ile iliglide yeni kanun yoldaymış gibi gözüküyor.

İkinci el araç garantisi ile ilgili diğer haberlerimize göz atabilirsiniz mesela;

 

İkinci el araç garantisi hangi parçaları kaplıyor ?

ikinci el araç garantisi kanununda ekspertiz raporu ücretini kim ödeyecek ?

ikinci el araç garantisi kanunu ile iligli tüm bilgiler nelerdir ?

Bunlar ve tüm ikinci el araç garantisi ile iligli haberler için sitemizde bulunan ikinci el araç garantisi kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Linki Aşağıda Paylaşıyoruz.

http://ikincielaracgarantisi.com/ikinci-el-arac-garantisi/

Bu kanun ile ilgili yorumlarınızı lütfen bizden esirgemeyin destekleriniz yorumlarınız olduğunu unutmayınız. Sosyal medyadan takip etmeyide ihmal etmeyiniz.

 

Unutmadan söyleyelim. Sitemizde sadece ikinci el araç garantisi haberleri bulunmamaktadır. Dilerseniz otomobil ile iliglide haberleri bulabilirsiniz.

 

İkinci El Araç Garantisi

 

ikinci el araç garantisi ile iligli diğer haberler için lütfen bize destek olunuz. Yakında galericileri bire bir ilgilendiren ikinci el araç paketlerini tanıtacağız.

 

 

One Reply to “İkinci El Araç Garantisinin Son Durumu Nedir”

  1. Recep Can

    Reply

    Şuan araç almak ciddi ciddi insanları düşündürüyor. Yakın zamanda yapılan MTV zammı ile bu daha da zorlaştı. Yeni sistemde gelen bu özellik dolandırıcı insanların paralarını alan galarecilerin varolmasını engelleyecek. En azından araba alırken heşeyi ile garantili bir araba almış olacağız. Geçen bir aradaşım araba aldı expertiz temiz dedi 120 km sonra araç yandı.

Bir Cevap Yazın

Top