Loader

Yeni 2018 Dacia Duster SUV İlkkez Kameralara Yakalandı!

Yeni 2018 Dacia Duster SUV İlkkez Kameralara Yakalandı!

Yeni 2018 Dacia Duster eserde ve ilk kez kamera üzerinde yakalandı. Geçenlerce zenginleştirilen Duster’ın yerine geçmek için tamamen yeni bir model olacak ve İngiltere’li alıcılara sadece 2012’den beri Dacia’nın 4×4 teklif verildiyse de, mevcut model biraz daha geride kaldı. 2010’da yapılan ilk lansman, otomobilin şu anda yedi yaşında olduğu ve raf ömrünün sonuna geldiği anlamına geliyor.

2018 yılının yazına kadar showroom’ları dolaşmak için, İngiltere’de satışa sunulan en ucuz yeni otomobillerden biri olan mevcut bütçesinin 4×4 olacağını beklemediğimiz için bir sonraki Toz tutucu için oldukça bekleyeceğiz.

dacia duster 2018
dacia duster 2018

Yeni 2018 Dacia Duster İlk casusluk çekimleri, Renault’nun bütçe alt markasının tasarım açısından tamamladığı şeyleri hala sürdürebileceğini gösteriyor ancak yaklaşmakta olan ikinci nesil Duster’ın genel formu şu andaki modelin modelini yakından takip ediyor, bu yüzden evrimcilerin başında gelmelidir Tamamen yeni bir tasarım dili yerine bakmak. Ağır maskelemenin altında, mevcut modeldeki ızgaraya çok benzer bir ızgaranın bulunması mümkündür, ancak yeni, daha keskin far kümeleri gizlemenin altında gizleniyormuş gibi görünüyor.

Yeni 2018 Dacia Duster da   lüks makyaj  beklemeyin. Duster hala alıcılar düşük fiyata bir bütçeyle motoring sunan, bir minik fiyat etiketi ile faydacı bir cihaz olacaktır.

Giriş seviyesi sürümler standart olarak plastik tamponlar, tekerlek kemerleri ve çelik tekerleklerle donatılmaya devam edecek, ancak plusher modeller ek stil ve teknolojiden fayda sağlayacaktır.

2018 dacia duster
2018 dacia duster

Yeni 2018 Dacia Duster Derinin altındaki değişikliklere spekülasyon yapmak için henüz erken, ancak Dacia maliyetleri minimumda tutmaya hevesli olacak. Böylelikle, mevcut modeli destekleyen B0 platformunun gelişmiş bir sürümünü kullanabilir. Bu platform, Renault Clio gibi küçük arabalardan Dacia’nın Duster ve Logan mülkü gibi daha büyük araçlara kadar on yıldan uzun bir süredir Renault-Nissan ittifakı tarafından inşa edilen araçları destekledi .

Renault tarafından türetilen motorlar da devredilebilir. Şu anda Duster, iki adet dört silindirli benzinli seçenek ile sunuluyor: 108bhp’lik 1.6 litrelik bir artı 124bhp’lik 1.2 litrelik bir turbo ve 109bhp’lik 1,5 litrelik dCi’lik tekli bir dizel. Alternatif olarak, Dacia ana şirket tarafından kullanılan motorun bir gelişme olarak, daha geniş ve daha güçlü 1.6 litre birimi şeklinde bir taze dizel motorunu sunabilir Renault içinde Kadjar . Yine, dört tekerlekten çekiş sadece en pahalı modeller için saklıdır.

Duster köklerine sadık kalacak mı, yoksa Dacia büyük değişim mi yapacak? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.  ikinci el araç garantisi düşüncelerinizi merak ediyor.

Bir Cevap Yazın

Top