Loader

Yeni 2018 Peugeot 508 İlkkez Kameralara Yakalandı!

Yeni 2018 Peugeot 508 İlkkez Kameralara Yakalandı!

Yeni 2018 Peugeot  508 Tamamen yeni. Casus fotoğrafçılar tarafından ilk kez test edilerek, Peugeot’un BMW 3 Serisi  ve yeni Volkswagen gibi premium teklifleri karşılamak için daha stil odaklı yeni nesil bir salon tasarladığını ortaya koydu.  Gibi VW ‘nin son varış, shot Peugeot, yeni D-segmenti sedan bir sefih, pürüzsüz profili çizme olduğunu ortaya koyuyor. Göz alıcı stilini daha yeni araba alıcıları gibi hayati hale gelmektedir. Sıkıştırma 508, Vauxhall Insignia  ve Ford Mondeo  gibi otomobillerde Mercedes , Audi ve BMW gibi premium markalardan daha rekabetçi fiyatlı tekliflerle yapıldı , bu nedenle kalitenin yükseltilmesi hayati bir öneme sahip.

 

Yeni peugeot 508
Yeni peugeot 508

Citroen  , en azından Avrupa’da kurtarmak için kurulmuş bir segment kardeş markası . Yeni C5 Aircross’un gelişi,  Citroen’in salon tezgahlarını SUV’lara sürekli olarak uyarlayacağını önermektedir.

Ancak Peugeot, 5008 SUV yanında bir salon modelini sürdürmesi gerektiğinde ısrar ediyor . Ürün müdürü Laurent Blanchet, 2017 Cenevre Motor Fuarı’nda konuşan şunları söyledi: “Markamızın konumlandırılması en iyi high-end mainstream olmaktır. Peki bu ne anlama geliyor?

“Bu, prim olmak istemediğimiz anlamına geliyor; Bunun için DS olan başka bir [PSA] markası var . İstediğimiz, çok iyi bir genel marka olmak ve D segmentinde gerçekten bulunması gereken çok iyi bir genel marka olmaktır. ”

Yeni 2018 Peugeot 508 iyi yerleştirilmiş kaynaklar Auto Express’e geleneksel bir üç kutu şekli yerine daha stil odaklı bir araba beklemesini söyledi. Peugeot tasarım departmanı başkanı Gilles Vidal, “Piyasanın bu alandaki gereksinimleri farklıdır – dünyadaki hangi bölgede olduğunuza bağlı olarak. Fakat Avrupa’da D segmenti ölüyor; Başarılı olan şey daha dinamik ve daha kompakt. ”

Yeni Mobile World Congress’da gösterilen Instinct konseptini , yeni 508’i etkilemek için bekleyin – aynı zamanda arka tarafın stilini ön planda tutan, daha süratli, coupe benzeri bir tavan çizgisi almalı.

Yeni 2018 model peugeot 508
Yeni 2018 model peugeot 508
Yeni 2018 Peugeot 508 Vidal, “İçgüdü oldukça kısa bir araç ama bunu ölçeklendirebiliyorsun, biliyor musun?” Diyerek konuştu. Konseptin dikey LED gündüz farları yakın gelecekte üretim modelleri için de göz önüne alındı.

Onun yorumları, Peugeot CEO’su Jean-Philippe Imparato tarafından da yinelendi: “Biz asla böyle bir kavramı [İçgüdü] ücretsiz yapmıyoruz; Size bazı tasarım mesajları gönderiyoruz. Bu arabanın ön tarafında aradığımız şey, bir sonraki adımımız için size önemli bilgiler verecektir.

“İçgüdü üzerindeki şık kodu, sahip olduğumuz sedan stratejisinin bazı unsurlarını göndermesi gerekiyor, bu nedenle gelecek nesil 508’de ilginç görünebilir.”

Cildin altında, bu yeni nesil 508, giden modelin nispeten eski platformundan PSA’nın EMP2 mimarisine atlayacak. Esasen bu, plug-in benzinli hibrid teknolojisini desteklemekte ve potansiyel olarak Peugeot’un Batı Avrupa’daki düşen dizel satışları karşısında elektrikli bir 508 sunmasına izin vermektedir. Araba aynı zamanda en son 3008 ve 5008’de görülen i-Cockpit düzeninin güncellenmiş bir versiyonunu da içeriyor .

Blanchet, Peugeot’un 5008 gibi bir SUV ve 508 gibi bir otomobille, özellikle de Çin gibi pazarlarla bu sektöre girmesi gerektiğini ve sonunda – ABD’de Peugeot modelleri satmayı planladığını söylemeye devam etti. Blanchet, “508’i yenileyeceğiz – kısa süre içinde bir iletişim kuracağız” dedi. Büyük olasılıkla yeni bir model 2018’de satışa sunulacak.

2018 yılının ilk yarısında başlayacak olan satışlarla bu yılın ilerleyen aylarında önümüzdeki 508 yılının önizlemesini bekleyin. Aracın ne zaman geleceği sorulduğunda Blanchet şu yorumu yaptı: “Şu anki 508 altı yıldır, dolayısıyla Çok yakında olacak “dedi.

ikinci el araç garantisi olarak yorumlarınızı ve fikirlerinizi merak ediyoruz. Lütfen bizimle paylaşın. 

Bir Cevap Yazın

Top