Loader

Yeni Bmw Z4 2017 Model Tüm Detaylar!

Yeni Bmw Z4 2017 Model Tüm Detaylar!

BMW’nin yeni Z4 Cabrio’su yeni Toyota Supra’nın yanında geliştiriliyor ve BMW bu model ile suprayla dalga geçmiş olabilir.

Yeni BMW Z4 resmi olarak yeni spor otomobilinin gölgeli görüntüsü ve önümüzdeki ay açılacağı vaadiyle ilk defa gündeme geldi.

Yeni Audi TT ve Mercedes SLC rakibi 17 Ağustos’ta başlayacak. Bir Frankfurt Otomobil Fuarı’nın ortaya çıkışı açıklansa da, Pebble Plajı Concours d’Elegance ve Monterey Car Week’in 2017 baskısıyla eşleşiyor .

 

Yeni Bmw Z4 2017 Moldel ile konsepti baştan sona yenilenen muazzam bir detay görebileceğiz. Özel seri , ve iç dizaynı konsept değişiklikler şimdiden kendini belli ediyor.

Bu nedenle, BMW, yeni Z4 modelini , tamamen yeni 8 Serisinebenzer şekilde , üretim modelinin iştahını artıracak açıklayıcı bir konsept aracıyla genişlettiğini görebiliyoruz.

yeni bmw z4
yeni bmw z4

Ayrıcalıklı resimler, yeni iki koltuklu roadster’ın geldiğinde nasıl görünebileceğini gösteriyor. Birden çok durumda testler yapıldı, en yeni spesifikasyonlarda Nurburgring’in leğenmesiyle karşılaştırıldığında daha belirgin bir gizleme ile kış testi yapıldı.

Yeni Bmw Z4 Roadster 2009’dan beri yaşlanan ikinci nesil modelin yerini alacak ve aynı zamanda Porsche 718 Boxster sevenler için yeni bir rakip olacak ve aynı zamanda şu anda paralel olarak geliştirilen yeniden doğmuş bir Toyota Supra da aynı modelleri  kullanacak.

Muhtemelen yeni araba, mevcut Z4’ün ağır metal katlanır tavanını daha hafif, daha geleneksel bir kumaş kaput için atacaktır. Bu, Porsche 718 Boxster’a ve Mercedes SLC gibi daha yumuşak ve daha rafine edilmiş otomobillere doğru daha fazla hedefleniyor demek olabilir .

yeni bmw z4
yeni bmw z4

İçerde çalışanlardan birisi “bu araba aynı hafif gövde inşaatı kullanacak”diye  i3  ve  i8 . Ve bu tür bir inşaatla bile, şu anki Z4 fiyatıyla aynı fiyatta bir fiyat bekleyebilirsiniz. ”

Tanıdık geri dönüş kabini, pert arka uç ve uzun kaput yeni modelde kalıyor ve böbrek ızgarası her zamankinden daha büyük görünüyor.

Ön aksın arkasına monte edilen dört ve altı silindirli formlarda sunulacak bir dizi BMW ‘TwinPower’ turbo benzinli motor olacak. 300bhp’yi basan üst uç turbo şarjlı düz altı varyantla, temel modellerden en az 200bhp bekleyin. Daha önce olduğu gibi, tüm arabalar arkadan itiş olacaklar.

Z4 aynı zamanda M3  ve  M4 ile aynı arka aks tasarımını kullanacak ve  muhtemelen M2’nin 365bhp’lik 3.0 litrelik düz altı modelini kullanarak bir yıl içerisinde tam bir M sürümünün takibi gerçekleşecek.

Yeni Bmw Z4 ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz lütfen.

Bir Cevap Yazın

Top