Loader

Yeni Citroen C4 Cactus, Yeniden Şekillendirilmiş!

Yeni Citroen C4 Cactus, Yeniden Şekillendirilmiş Menziline Bak

Yeni Citroen C4 Cactus ,Chunky Citroen C4 Cactus SUV, Aircross modelleri için yer bırakmak üzere yeniden düzenlendi, yani cesur Airbumps’ın gidebileceği anlamına geliyor

Citroen , C4 Cactus’un yeni bir versiyonunu hazırlıyor ve otomobilin bir geçiş noktasından daha geleneksel bir hatchback’e dönüştüğünü , Auto Express’in anlayacağını bildiriyor. Ayrıcalıklı imajımız nasıl görünebileceğini gösteriyor.

Ile C3 Aircross  ve C5 Aircross görüldü, Şanghay Otomobil Fuarı yeni arabalar süper mini boyutlu ve orta için üreticisinin ihtiyacı karşılamak olarak Nisan ayında, cari C4 Cactus, aralık içindeki konumunun dışına sıkılmış olacak Sırasıyla SUV boyutlu.

Citroen CEO’su Linda Jackson, Auto Express’e şunları söyledi: “C4 Cactus, yaşamın ortasında değişim için hazır ve biraz gelişecek. Değişiklik biçimimiz, temel model stratejisine daha da iyi uyacağı anlamına gelecektir. Biliyorsun Citroen’de hiçbir zaman konvansiyonel bir şey yapmıyoruz “dedi.

2017 Citroen C4 Kaktüs

Muhtemelen Cactus , mevcut nesil olarak 2011 yılından beri satışa sunulan yaşlanan C4 hatchback’in yanına oturacak . Ürün planlama patronu Xavier Peugeot da ekledi: “Bir halef vermek istiyoruz, ancak bunu uyumlu bir şekilde göstermek istiyoruz Mevcut strateji, cesur olmak, konfor açısından verimli olmak. Bunu bir yıldan az bir sürede açığa vuracağız.

“Kaktüs ruhunu canlı tutmak istiyoruz. Başlıca unsurlar, Citroen’in çekirdek model stratejisini geliştirmek için bir başlangıçtı. Farklı olmak ve konfor konusunda açık bir vurgu yapmak istiyoruz “dedi.

Özel imajımızda da görüldüğü gibi, araba cesur tasarımından uzaklaşmaz – yerine koyduğu modelden daha düşük ve daha az SUV benzeri olacaktır. Mevcut otomobilin yan taraflarındaki benzersiz Airbumps, ayırt edici bir özellik, ancak muhtemelen yeni Cactus’lar olmadan onlarla çalışacak.

Xavier Peugeot, “Hava yastıkları gibi bazı parçalardan mahkum olmamalıyız, bu yüzden onları modele, bölgeye ve bölgeye göre farklı şekilde oynayacağız.

“Önümüzdeki aylarda, Airbumps’ı canlı tutmanın farklı yolları ile yeni arabalar açığa çıkarmamızın nedeni bu” dedi.

Güncellenmiş Cactus ayrıca Citroen’in yeni ‘Progressive Hydraulic Cushion’ süspansiyon sistemini kullanan ilk otomobil olacak.

Yeni Citroen C4 Cactus’un Airbumps’ını kaybettiğini görmek üzücümüydü? Yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşmayı unutmayınız. Diğer haberlerimizi için ikinci el araç garantisi

 

Bir Cevap Yazın

Top