Loader

Yeni Suzuki Swift Sport Açıklandı! Detaylar Haberimizde!

Yeni Suzuki Swift Sport Açıklandı! Detaylar Haberimizde!

Yeni Suzuki Swift , tam anlamıyla çıkmış bulunmakta.  Motor şhowda tanıtılacaktır.

Tüm anahtar ayrıntıları şimdilik tamamladı altında resmen kalır, bu yüzden güç aktarım, fiyat ve satış tarihi onaylamak için Suzuki resmi kelimesi için beklemek gerekecek, ama sıcak bir junior sağlama önceki nesil aracın rolüne sadık kalmalıdır Bir bütçeyle deneyim kazanın.

 

Yaklaşan Volkswagen Up sevenler için bir rakip olarak hizmet edecek GTI , turbo şarj olurken, yeni Ford Fiesta’nın 1.0 litrelik, 138bhp sürümleri de Swift Sport’un turistik yerinde.

Benzer bir güç çıkışı sağlayan yeni bir motor kullanarak Suzuki’nin Swift Sport’ı önceki nesil modele uygun olarak tutmasını bekliyoruz. Böylelikle, Vitara S’de bulunan 138 bg 1.4 litre dört silindirli Boosterjet benzinli motor, iyi bir uyum olabilir.

yeni suzuki
yeni suzuki

Bu güç aktarma organı karışıma sadece 4bhp daha ilave ederken, yeni otomobilin genel olarak azaltılmış kaldırım ağırlığı ile birlikte önemli bir tork artırması performansı artırmalı ve daha iyi yakıt tasarrufu ve iyileştirme sunmalıdır.

Suzuki, yeni sıcak kapağın küçük bir görüntüsünü sunmak için Swift Sport’ın bir resmini yayınladı. Büyük, agresif kesikler, yeni bir ön ızgara ve küçük bir ön splitter bulunan yeni bir ön önlük, aracın yüzüne daha sportif bir karakter verirken, yeni yan etekler ve geniş elmas kesimli alaşım jantlar da donatılmıştır. Yine de Swift Sport’un arka tarafında bir çırpıda bekliyoruz.

Otomobilin performans belgelerini belirtmek için kabin hafif bir makyajı yapılmasını bekliyoruz, ancak ayrıca yeni Swift’in akıllı yeni iç mekan ve teknoloji seçeneklerinden, yedi inç dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, yeni bir 4,2-inç LCD ekran, Inç ekran, Bluetooth bağlantısı ve Apple CarPlay ve Android Auto dahili.

Fiyatlar büyük modele paralel olarak kalmalı, yani yeni Swift Sport 2018’de showroomlara girdiğinde 16.000 pound fiyat etiketinin olması muhtemel. Ama bizi şaşırtan bir durum ile karşı karşıya kalırmıyız bilinmez. Bunları motor şhow da açıklandıktan sonra öğrenmiş olacağız. Resmi bir açıklama söz konusu olacak çünkü.

Yeni Swift Sport için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize söyleyin.

 

Bir Cevap Yazın

Top